Gazeta Aktuale

17848 POSTS0 COMMENTS

Horoskopi ditor për sot, e premte 18 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e premtë 18 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Horoskopi për ditën, e enjte, 17 Shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e enjte 17 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do...

Horoskopi 16 shtator, ja parashikimi i yjeve për ju

Dashi Për sa i përket argëtimit dita e sotme nuk do të premtojë ndonjë mrekulli. Ekziston një ndjenë paqeje falë një ekulibri të fortë emocional. Atmosferë...

Horoskopi ditor për nesër, e mërkurë 16 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë 16 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Horoskopi 15 shtator, ja parashikimi i yjeve për ju

Dashi Falë Hënës  ju do të jepni më të mirën tuaj në të gjitha projektet që do të vendosni të merrni përsipër. Gjatë ditës së sotme do...

Flitej se është shtatzënë, po ku u e la barkun Elita?

Elita Rudi është njëra ndër moderatoret më të dashura e më të suksesshmë në vend. Bukuroshja kosovare është bashkëshortja e reperit Gjiko, me të cilin...

Horoskopi për ditën e hënë 14 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e hënë 14 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Horoskopi për sot, 13 Shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e dielë, 13 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Horoskopi ditor për nesër, e premte 5 qershor 2020

Ky është horoskopi për ditën e premte 5 qershor 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Nëse ju dhembë shpina, shëroni dhëmbët: Stomatologët janë të sigurt në konstatimet e tyre!

Nëse ndieni dhembje në shpinë, nuk duhet menjëherë të shkoni në masazh. Trupi i njeriut është ndërtuar ashtu që brenda tij të jetë çdo...

TOP AUTHORS

17848 POSTS0 COMMENTS
12164 POSTS0 COMMENTS
0 POSTS0 COMMENTS

Most Read

Horoskopi ditor për nesër, e shtunë 26 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 26 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Keni mungesë hekuri në organizëm, këto ushqime e posedojnë atë

Ushqimet që hamë influencojnë ndjeshëm hekurin që trupi arrin të përthithë për të plotësuar nevojat e tij. Doza e rekomanduar ditore e hekurit është 7–18 mg për...

Horoskopi ditor për nesër, e premte 25 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e premte 25 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

E tmerrshme: Gjendet një mi gjigant në Meksikë

Një “krijesë” misterioze u nxor nga kanalizimet pas një periudhe shiu masiv në Mexico City. “Miu gjigant” ishte pjesë e 22 ton mbeturinave të tërhequra...