Gazeta Aktuale

17850 POSTS0 COMMENTS

Horoskopi ditor për nesër, e premte 5 qershor 2020

Ky është horoskopi për ditën e premte 5 qershor 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Nëse ju dhembë shpina, shëroni dhëmbët: Stomatologët janë të sigurt në konstatimet e tyre!

Nëse ndieni dhembje në shpinë, nuk duhet menjëherë të shkoni në masazh. Trupi i njeriut është ndërtuar ashtu që brenda tij të jetë çdo...

Këto janë 3 femrat më të bukura dhe sensuale të horoskopit

Disa femra i bëjnë për vete meshkujt me sjelljet e tyre provokuese, ndërsa disa të tjera i joshin me thjeshtësinë e tyre. Por ekzistojnë...

Horoskopi Javor 11 Maj – 17 Maj 2020

Dashi 21 Mars – 19 Prill Jeta juaj ne çift do jetë e mbrojtur nga yjet gjatë kësaj jave. Do e lini pas krahëve të shkuarën...

Ja cilat janë shenja që do të provojnë dashurinë gjatë majit

DASHI: Ata që janë vetëm, për momentin nuk kërkojnë dashurinë e përjetshme, por dëshirojnë një shoqëri të mirë. Që nga prilli, duhet t’ju ketë...

3 shenjat zodiakale të sëmura nga dashuria

Shenjat zodiakale që dashuria i sëmur janë Gaforrja, Akrepi dhe Peshqit. Besojnë vërtet që ekziston një shpirt binjak për të g jithë dhe kur...

Këto janë 3 shenjat që e bëjnë vërtetë të lumtur Demin

Për të pasur një lidhje të lumtur shpeshherë nuk vendosin vetë partnerët,por edhe yjet pasi jo gjithmonë të gjitha shenjat përputhen me njëra-tjetrën. Në artikullin...

Hëna e re vjen me të papritura/ Astrologia Meri paralajmëron këtë shenjë për ndryshime

Ne nje veshtrim te pare duket sikur kjo hene do jete shume Pesimiste pasi Hena ne Akrep eshte ne pozicion te Rene duke u...

Meri Shehu: Maji vendimtar për vitin, ja cilave shenja do t’u buzëqeshë fati

Astrologia Meri Shehu ishte e ftuar në programin “Rudina” në Tv Klan, ku si çdo fillim muaji edhe këtë herë ajo bëri parashikimin e...

Zgjidh një ilaç magjik dhe zbulo si do të jetë lidhja jote e radhës?

Nëse doni të dini si do të jetë marrëdhënia juaj e ardhshme, ju jeni në vendin e duhur Ky test personaliteti ka përgjigjet që ju...

TOP AUTHORS

17850 POSTS0 COMMENTS
12164 POSTS0 COMMENTS
0 POSTS0 COMMENTS

Most Read

Horoskopi ditor për sot, e hënë 28 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e hënë 28 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Horoskopi ditor për nesër, e diel 27 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e diel 27 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Horoskopi ditor për nesër, e shtunë 26 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 26 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Keni mungesë hekuri në organizëm, këto ushqime e posedojnë atë

Ushqimet që hamë influencojnë ndjeshëm hekurin që trupi arrin të përthithë për të plotësuar nevojat e tij. Doza e rekomanduar ditore e hekurit është 7–18 mg për...