Home Liga Angleze

Liga Angleze

Edhe një talent tjetër refuzon Man Utd, transferohet te Dortmund?

Manchester United mund të dështojnë sërish në tregun e transferimeve për të siguruar një talent. ‘Djajtë e Kuq’ dimrin e kaluar e humbën në momentin...

Revolucion te Chelsea, largohen tetë lojtarë

Derisa shumica e klubeve janë duke bërë llogaritë për dëmet financiare të shkaktuara nga COVID-19, Chelsea është e zënë me lëvizjet në tregun e...

E bujshme – Man Utd pas sulmuesit më të mirë në Serie A

Pas Liverpulit dhe Napolit, tani edhe Manchester United është futur në garë për sulmuesin e Lazios, Ciro Immobile. Sipas “Calciomercato.it” italiani ka tërhequr vëmendjen e...

Liverpool në ‘pole – position’ për transferimin e Sanchos

Liverpool janë të prirë të fitojnë garën për nënshkrimin e yllit të Borussia Dortmund, Jadon Sanchos. ‘The Reds’ janë në ‘pole position’ për të përfunduar...

Nga Wijnaldum te Shaqiri, këto janë largimet e mundshme nga Liverpool gjatë verës

Kriza e shkaktuar nga COVID-19 do të bëjë që Liverpool të rivlerësojë situatën në skuadër, me t’u hapur afati kalimtar i verës. Se situata financiare...

Liverpool vihet pas dyshes së shkëlqyeshme të Wolves

Jurgen Klopp është i vendosur të vazhdojë me përmirësimin e skuadrës së tij, dhe raportohet se është vënë pas dyshes së shkëlqyer të Wolves. Mediet...

Van de Beek, alternativa e Man Utd për Havertz

Manchester United ka gati alternativën për Kai Havertz, nëse dështon transferimi i këtij të fundit. Kai Havertz është një nga lojtarët më të kërkuar para...

Aubameyang shpërthen ndaj bordit të Arsenalit: Ata e kanë çelësin

Sulmuesi i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang ka hedhur fajin e situatës së kontratës së tij në duart e bordit të klubit, duke u kërkuar atyre...

Most Read

Horoskopi ditor për nesër, e shtunë 26 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 26 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Keni mungesë hekuri në organizëm, këto ushqime e posedojnë atë

Ushqimet që hamë influencojnë ndjeshëm hekurin që trupi arrin të përthithë për të plotësuar nevojat e tij. Doza e rekomanduar ditore e hekurit është 7–18 mg për...

Horoskopi ditor për nesër, e premte 25 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e premte 25 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

E tmerrshme: Gjendet një mi gjigant në Meksikë

Një “krijesë” misterioze u nxor nga kanalizimet pas një periudhe shiu masiv në Mexico City. “Miu gjigant” ishte pjesë e 22 ton mbeturinave të tërhequra...