Home Liga Gjermane

Liga Gjermane

Rashica rikthehet titullar te Werder Bremen

Milot Rashica është rikthyer titullar te Werder Bremen. Skuadra e Werder Bremen zhvillon një ndeshje shumë të rëndësishme me fillim nga ora 15:30 në udhëtim...

Bayerni sot mund të shpallet kampion i Bundesligës, ky është skenari

Bayern Munich me shtatë pikë më shumë se ndjekësi i parë në krye të Bundesligës, kur kanë mbetur edhe katër xhiro deri në përfundim...

Chelsea ende larg marrëveshjes me Leverkusen për Havertz

Chelsea dhe Bayer Leverkusen nuk janë askund afër arritjes së një marrëveshje për talentin Kai Havertz. 20 vjeçari gjerman duket se do të largohet nga...

RB Leipzig fiton në fushën e Hoffenheim, bën hap të madh drejt sigurimit të L.K

RB Leipzig ka marrë tre pikë nga udhëtimi te Hoffenheim, duke fituar 0-2 në stadiumin “PreZero Arena”. Kjo sfidë, u zhvillua pa praninë e tifozëve,...

Formacionet zyrtare: Hoffenheim – RB Leipzig

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Hoffenheim – RB Leipzig. Elita e futbollit gjerman, këtë fundjavë vazhdon me ndeshjet e xhiros së 31-të, shkruan lajmi.net. Hoffenheim...

Thiago Alcantara do t’i mungojë Bayernit disa javë, lojtari iu nënshtrua një operimi

Thiago do të jetë mungesa më e madhe e Bayern Munich në javët e fundit të Bundesliga. Ylli spanjoll, i cili te Bayern Munich aktivizohet...

Most Read

Horoskopi ditor për sot, e hënë 28 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e hënë 28 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Horoskopi ditor për nesër, e diel 27 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e diel 27 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Horoskopi ditor për nesër, e shtunë 26 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 26 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Keni mungesë hekuri në organizëm, këto ushqime e posedojnë atë

Ushqimet që hamë influencojnë ndjeshëm hekurin që trupi arrin të përthithë për të plotësuar nevojat e tij. Doza e rekomanduar ditore e hekurit është 7–18 mg për...