Home Horoskopi

Horoskopi

Ja cilat janë shenja që do të provojnë dashurinë gjatë majit

DASHI: Ata që janë vetëm, për momentin nuk kërkojnë dashurinë e përjetshme, por dëshirojnë një shoqëri të mirë. Që nga prilli, duhet t’ju ketë...

3 shenjat zodiakale të sëmura nga dashuria

Shenjat zodiakale që dashuria i sëmur janë Gaforrja, Akrepi dhe Peshqit. Besojnë vërtet që ekziston një shpirt binjak për të g jithë dhe kur...

Këto janë 3 shenjat që e bëjnë vërtetë të lumtur Demin

Për të pasur një lidhje të lumtur shpeshherë nuk vendosin vetë partnerët,por edhe yjet pasi jo gjithmonë të gjitha shenjat përputhen me njëra-tjetrën. Në artikullin...

Hëna e re vjen me të papritura/ Astrologia Meri paralajmëron këtë shenjë për ndryshime

Ne nje veshtrim te pare duket sikur kjo hene do jete shume Pesimiste pasi Hena ne Akrep eshte ne pozicion te Rene duke u...

Meri Shehu: Maji vendimtar për vitin, ja cilave shenja do t’u buzëqeshë fati

Astrologia Meri Shehu ishte e ftuar në programin “Rudina” në Tv Klan, ku si çdo fillim muaji edhe këtë herë ajo bëri parashikimin e...

Zgjidh një ilaç magjik dhe zbulo si do të jetë lidhja jote e radhës?

Nëse doni të dini si do të jetë marrëdhënia juaj e ardhshme, ju jeni në vendin e duhur Ky test personaliteti ka përgjigjet që ju...

Tre shenjat e HOROSKOPIT që kanë intuitë më të fortë

Shenjat tona zbulojnë shumë gjëra për ne. Shumë prej tyre janë fshehura brenda nesh. Në këtë artikull, ne do të flasim për tre shenjat...

Njihuni me shenjat e zodiakut që kapërcejnë çdo vështirësi

Ka nga ata njerëz që nuk lejojnë kurrë të goditen nga një pengesë dhe gjithmonë e dinë se cila është mënyra më e mirë...

Horoskopi javor nga astrologu i njohur Paolo Fox, zbuloni ç’kanë parashikuar yjet për datat 4-10 maj

Dashi: Muaji maj premton surpriza të shumta për të lindurit e kësaj shenje. Do të jeni të favorizuar nga Saturni, Venusi dhe Marsi. Përgatituni...

Do te merrni nje propozim qe e keni pritur/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje

Natyra luftarake e Dashit ne kundershtim me tendencen e rregullimit te marredhenieve te Peshores. Asteroidi Juno 3 tregon nevojen per te kundershtuar pabarazine ne nje...

Horoskopi Javor 4 Maj – 10 Maj 2020

Dashi 21 Mars – 19 Prill Fillimi i javës do të jetë shumë produktiv. Të hënën (4 maj), në fakt, do të keni disa projekte për...

Ja si e përjetojnë shenjat e horoskopit karantinën

Dashi Dashi është një shenjë mjaft liberale, e pavarur dhe mbi lëvizshme. Kërkon vazhdimisht aksion, lëvizjen dhe aventurat. Gjithashtu, shquhet për egoizmin e tij dhe...

Most Read

Horoskopi ditor për nesër, e shtunë 26 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 26 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Keni mungesë hekuri në organizëm, këto ushqime e posedojnë atë

Ushqimet që hamë influencojnë ndjeshëm hekurin që trupi arrin të përthithë për të plotësuar nevojat e tij. Doza e rekomanduar ditore e hekurit është 7–18 mg për...

Horoskopi ditor për nesër, e premte 25 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e premte 25 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

E tmerrshme: Gjendet një mi gjigant në Meksikë

Një “krijesë” misterioze u nxor nga kanalizimet pas një periudhe shiu masiv në Mexico City. “Miu gjigant” ishte pjesë e 22 ton mbeturinave të tërhequra...