Home ShowBizzz

ShowBizzz

Arbana përlotet për mjeken e cila frikësohet se mos infekton familjarët me Covid-19

Arbana Osmani nuk i ka mbajtur lotët. Mjekët të cilët janë në vijën e parë të fronit ndaj luftës kundër Covid-19 nuk po munden që...

Dedikim për Mozzik? Ja teksti në shqip i këngës së re të Loredanës

Loredana Zefi e ka publikuar projektin e ri muzikor. Loredana në mesnatë publikoi projektin e saj më të ri muzikor në bashkëpunim me reperin gjerman...

Tuna ‘imiton’ VIP-at e huaj, vrapon në male gjatë pandemisë

Tuna ka treguar si po e kalon kohën gjatë pamdemisë. Koronavirusi e ka kapluar gjithë botën, shkruan lsjmi.net. Andaj të gjithë kanë gjetur mënyrat e tyre...

Pas lajmit për shtatzëninë, reagon ish- i dashuri i Gigi Hadid

Modelja Gigi Hadid është në pritje të ëmbël. Modelja e mirënjohur, Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik do të bëhen prindër për herë të parë,...

Kida realizon foto profesionale në shtrat

Kida ka pozuar nga shtrati. Këngëtarja Orhidea Latifi, e njohur ndryshe për publikun si Kida, ka ardhur me një fotosesion të ri, shkruan lajmi.net. Një nga...

Rita Ora izolohet me këtë personazh të famshëm për ta përgatitur albumin e saj të tretë

Rita Ora është duke e përgatitur albumin e saj të tretë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, nuk po ndalet as nga karantina, shkruajnë mediat...

Arta Nitaj ekspozon barkun teksa bën vallëzim provokativ

Arta Nitaj nuk po ndalet me provokimet. Aktorja dhe modelja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, e ka marrë sërish vëmendjen, shkruan lajmi.net. Edhe ajo si pothuajse...

Megan ‘ngre’ temperaturat me pozën në fustan nate

Megan ka pozuar nga dhoma e gjumit. Megan Barton Hanson ka ngitur temperaturat me pozat në fustan nate të cilat i ka ndarë me ndjekësit në...

Aurela Hoxha tërheq vëmendjen me videon duke kërcyer

Aurela Hoxha ka publikuar video ku shihet teksa kërcen. Aurela Hoxha gjatë kësaj periudhe të pandemisë, po kalon akoma më shumë kohë në rrjete sociale,...

Shkurte Fejza merr poza me veshje sportive në oborr të shtëpisë në Mushtisht

Shkurte Fejza shfaqet sportive. Këngëtarja e njohur shqiptare, Shkurte Fejza është shfaqur plot stil, shkruan lajmi.net. Me veshje sportive, këngëtarja i ka realizuar disa fotografi në...

Armela pozon brenda veturës super luksoze

Ish-banoret e Big Brother po bëjnë ‘nam’ në rrjete sociale. Disa nga vajzat të cilat dikur ishin pjesë e ‘Big Brother’, tani janë shndërruar si...

“Ma ngroh shpirtin sa një diell”, Bes Kallaku fjalë zemre për vajzën e tij

Bes Kallaku e ka ndarë një imazh të Ajkës. Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, prindër të Ajkës, çdo ditë po e shijojnë epitetin prindër, shkruan...

Most Read

Horoskopi ditor për sot, e hënë 28 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e hënë 28 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Horoskopi ditor për nesër, e diel 27 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e diel 27 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Horoskopi ditor për nesër, e shtunë 26 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 26 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Keni mungesë hekuri në organizëm, këto ushqime e posedojnë atë

Ushqimet që hamë influencojnë ndjeshëm hekurin që trupi arrin të përthithë për të plotësuar nevojat e tij. Doza e rekomanduar ditore e hekurit është 7–18 mg për...