Hëna e re vjen me të papritura/ Astrologia Meri paralajmëron këtë shenjë për ndryshime

Ne nje veshtrim te pare duket sikur kjo hene do jete shume Pesimiste pasi Hena ne Akrep eshte ne pozicion te Rene duke u detyruar te futet thelle ne subkoshiencen tone dhe te gjej Dobesite dhe fobite tona.

Por ne Fakt do jete e kendshme dhe e fuqishme pasi Plutoni qe e hudheheq por qe eshte edhe Zoti i Botes se Nendheshme do ta beje shume te guximshme dhe do ti japi shume kurojo per te bere ndryshime te thella

Ne diagonale Akrep Dem pritet qe ndikimi te sjell deshira me te forta Duam te shijojme shume por na e zbeh gezimin Frika se mos kemi ndonje humbje

Hena e plote ndodh ne graden 17 te Akrepit

Eshte ne kundershtim me Diellin dhe Merkurin Por ne Pozicion te mire me Neptunin ne Peshk

Romantizmi do jete fjala e pare por ne pozicion te veshtire me Marsin do na duhet te luftojme per te arritur te mposhtim fobite dhe frikerat tona

Merkuri do jete ne pozicion te mire me Jupiterin dhe Plutonin ne Bricjap

Le te peripiqemi te sjellim PRANVEREN NE JETEN TONE

DASHI

Nje ceshtje shpirterore qe lidhet ne nen gruan apo ndonje femer ne jeten tuaj ju mundon Por do gjendet rruga dhe qellimi i mire nepermjet komunikimit

Demi

Nje ndryshim rrenjesot ne lidhje me rregullat e marredhenies ne cift ku forcen apo ndryshimin e sjell gruaja apo nepermjet nderhyrjes se nje femre sqarohen disa ceshtje te mbetura te fshehta

Binjaket

Shyqyr qe keni humor te mire pasi do zbuloni se nje femer ju kishte penguar rrugetimin tuaj ne nje ceshtje te rendesishme erotike dhe ju kishte frikesuar

Gaforrja

Sot do kuptoni se cfarre keni humbur ne lidhje me ndjenjat dhe se kush ishte personi qe ju kishte zene pamjen duke ju deformuar shikimin

Luani

Nje prezence e erret ne ambjentet tuaja familjare do filloj te largohet dhe do ndjeheni me te qete dhe me te pavarur sikur te keni larguar nje fantazem

Virgjeresha

Cuditerisht do nderrmerni nje rrezik ne nje ceshtje personale duke riskuar me ato qe do thoni apo veproni si edhe me zbulimin e nje lidhje te fshehte te partnerit apo dikujt te afert

Peshorja

Do kaperceni kufijte e frikes dhe te pasigurise ne nje ceshtje ekonomike duke i dal perball me nje projekt apo investim te rendesishem

Akrepi

Ne jeten tuaj do ndodh nje ndryshim i madh i cili i hap rruge edhe ndryshimeve te tjera qe vijne si inerci ne pune apo ne shoqeri

shigjetari

Do ta ndjeni te nevojshem nje komunikim shpirteror me veten per te pare ca do beni ketej e tutje ne jeten dhe punen tuaj Jeni ne nje moment kyc dhe delikat persa i perket endrrave dashurise punes e shendetit

Bricjapi

Nje shoqe e mire mund tju ndihmoj por nje jo e mire sot mund te behet shume e keqe dhe tju prishi pune Kujds me ke shoqeroheni

Ujori

Ka ndryshme te medha ne jeten tuaj ne lidhje me karrieren dashurine apo plane te se ardhmes Nje femr e rendesishme ne jeten tuaj si moter nene apo parnere do ju ndihmoj shume

Peshqit

Nje takim i magjishem mund te beje qe te ndryshoj jeta juaj nen ndikimin e nje pasioni te madh apo nje femre e cila futet ne jeten tuaj dhe e ndryshon ate pergjithmone.

Most Popular

Horoskopi ditor për nesër, e shtunë 26 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 26 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Keni mungesë hekuri në organizëm, këto ushqime e posedojnë atë

Ushqimet që hamë influencojnë ndjeshëm hekurin që trupi arrin të përthithë për të plotësuar nevojat e tij. Doza e rekomanduar ditore e hekurit është 7–18 mg për...

Horoskopi ditor për nesër, e premte 25 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e premte 25 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

E tmerrshme: Gjendet një mi gjigant në Meksikë

Një “krijesë” misterioze u nxor nga kanalizimet pas një periudhe shiu masiv në Mexico City. “Miu gjigant” ishte pjesë e 22 ton mbeturinave të tërhequra...

Recent Comments