3 shenjat zodiakale të sëmura nga dashuria

Shenjat zodiakale që dashuria i sëmur janë Gaforrja, Akrepi dhe Peshqit. Besojnë vërtet që ekziston një shpirt binjak për të g jithë dhe kur nisin një marrëdhënie japin gjithçka nga vetja. Nëse keni në krah një nga këto shenja të zodiakut, ndihuni me fat!

Gaforrja, shenja më e lidhur

Pa dyshim, Gaforrja është shenja më e mirë në dashuri. Është gjithmonë gati të ndihmojë dhe mbështesë partnerin. Është shume e lidhur me dashurinë dhe beson se për të gjithë herët apo vonë do të vijë njeriu i duhur. Është partner besnik, romantik dhe i dashur. Jeton dhe merr frymë për njeriun që do. Ka nevojë për mbrojtje dhe mbështetje në çdo moment.

Akrepi, shenja më intensive

Akrepi është shenja më besnike dhe romantike sidomos në intimitet. E dimë që ky është faktor shumë i rëndësishëm në një marrëdhënie dhe Akrepi gjithashtu e di mirë. Kjo shenjë zodiakale di të jetë shumë intensive. Nuk ekziston tradhtia me një akrep, nuk i duron gënjeshtrat. Me dyshimin e parë, largohet dhe nuk është e lehtë të rifitosh besimin tek ai. Kërkon reciprocitet në dashurie dhe hakmarrja është arma e tij kur dikush do t’i bëjë keq. Ka një karakter mjaftueshëm të fortë.

Peshqit, shenja më emocionale

Kur Peshqit dashurohen, ia kushtojnë jetën e tyre krejtësisht një marrëdhënieje. Janë shumë romantikë dhe sigurohen që personi që duan do t’i bëjë gjithmonë të lumtur. Dinë të jenë një partner special dhe vështirë harrohen.

Most Popular

Horoskopi ditor për nesër, e shtunë 26 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 26 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Keni mungesë hekuri në organizëm, këto ushqime e posedojnë atë

Ushqimet që hamë influencojnë ndjeshëm hekurin që trupi arrin të përthithë për të plotësuar nevojat e tij. Doza e rekomanduar ditore e hekurit është 7–18 mg për...

Horoskopi ditor për nesër, e premte 25 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e premte 25 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

E tmerrshme: Gjendet një mi gjigant në Meksikë

Një “krijesë” misterioze u nxor nga kanalizimet pas një periudhe shiu masiv në Mexico City. “Miu gjigant” ishte pjesë e 22 ton mbeturinave të tërhequra...

Recent Comments