Home Sport Drita publikon formacionin zyrtar për ndeshjen ndaj Ferizajit

Drita publikon formacionin zyrtar për ndeshjen ndaj Ferizajit

0
Drita publikon formacionin zyrtar për ndeshjen ndaj Ferizajit

 

Sot do të luhen ndeshjet e fundit në kuadër të javës së 24-të të Superligës së Kosovës në futboll.

Ferizaj do ta presë në shtëpi skuadrën e Dritës,
ndeshje kjo e cila luhet me fillim nga ora 17:00.

Tanimë skuadra e Dritës ka publikuar edhe formacionin zyrtar me të cilin do të nis ndeshjen.

Image may contain: text

Tek skuadra nga Gjilani do të mungojnë, Ardian
Cuculi dhe Bujar Shabani për shkak të kartonëve.

Me një fitore, skuadra e Dritës do të rimerrte kreun në renditjen tabelare  duke lënë prapa skuadrën e Ballkanit dhe Prishtinës./IndeksOnline/