Flitej se është shtatzënë, po ku u e la barkun Elita?

Elita Rudi është njëra ndër moderatoret më të dashura e më të suksesshmë në vend.

Bukuroshja kosovare është bashkëshortja e reperit Gjiko, me të cilin ka një djalë me emrin Zëri, e krejt tash vonë është përfolur se është shtatzënë për herë të dytë, shkruan “Kosovarja”.

Ani pse kjo ka mbetur ende e pakonfirmuar nga ana e çiftit.

E ajo që ka habitur të gjithë janë fotot e fundit të Elites, sidomos aty ku shfaqet e veshur në të zeza e barku i duket i rrafshtë.

Ka përdorë në këtë rast photoshopin apo janë foto të bëra ditë më parë por që i ka postuar sot.

Si ua thotë juve mendja?/Kosovarja/


Most Popular

Horoskopi ditor për nesër, e shtunë 26 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 26 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Keni mungesë hekuri në organizëm, këto ushqime e posedojnë atë

Ushqimet që hamë influencojnë ndjeshëm hekurin që trupi arrin të përthithë për të plotësuar nevojat e tij. Doza e rekomanduar ditore e hekurit është 7–18 mg për...

Horoskopi ditor për nesër, e premte 25 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e premte 25 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

E tmerrshme: Gjendet një mi gjigant në Meksikë

Një “krijesë” misterioze u nxor nga kanalizimet pas një periudhe shiu masiv në Mexico City. “Miu gjigant” ishte pjesë e 22 ton mbeturinave të tërhequra...

Recent Comments