Home Horoskopi Horoskopi 15 shtator, ja parashikimi i yjeve për ju

Horoskopi 15 shtator, ja parashikimi i yjeve për ju

0
Horoskopi 15 shtator, ja parashikimi i yjeve për ju

Dashi

Falë Hënës  ju do të
jepni më të mirën tuaj në të gjitha projektet që do të vendosni të merrni përsipër.
Gjatë ditës së sotme do të jeni euforik, efektiv dhe efikas duke mbledhur
suksese dhe pëlqime! Humori i mirë që do t’ju karakterizojë do të ndikojë
pozitivisht në marrëdhëniet tuaja shoqërore. Sa i përket marrëdhënies tuaj në çifti,
butësia do i lerë vendin  pasionit.

Demi

Shmangni debatet me të dashurin tuaj pasi dita e sotme do të jetë mjaft e ngarkuar për ju dhe do të mjaftojë vetëm një fjalë për të prishur gjithçka që keni ndërtuar prej vitesh. Për disa prej jush do të jetë  një ditë ideale për të shijuar shoqërinë e fëmijëve tuaj dhe për të kaluar disa momente  të këndshme ta.  Mbase sot ju do i prezantoni fëmijëve tuaj një pjesë tuajën të cilën ata ende nuk e kanë njohur.

Binjakët

Mos humbni kohë në projekte joserioze ose të paarritshme,
por synoni për qëllime konkrete që me siguri do të kenë sukses. Simpatia dhe
aftësia bindëse e juaja do të jetë një plus i madh për disa prej jush.  As vendosmëria për t’u përballur me mundësi të
reja për përmirësim nuk do t’ju mungojë. Disa plane të mirë menduara nga
partneri juaj do të gjallërojnë natën e sotme.

Gaforrja

Qielli është në dispozicionin tuaj të plotë, ju ndihmon të
jeni shkëlqyes dhe të ngjallni simpati. Në punë do të keni kushtet më të
favorshme për të përmirësuar atë çfarë nuk e keni bërë si duhet më parë. .Jeta
juaj në çift është në momentin e saj më të mirë. Ju gëzoni një ndjenjë harmonie
dhe gjallërie me partnerin tuaj. Epo, nuk ka si të ndodhë ndryshe pasi ju jeni
një vullkan idesh dhe asjëhere nuk do i lejonit të mërziteshin ata që ju doni.

Luani

Dashuria juaj do të jetë mëse përfekte sot për disa arsye,
së pari sepse komunikimi është maksimal me partnerin tuaj, së dyti sepse keni
ideale dhe qëllime të përbashkëta. Në lidhje me punën një situatë tensioni ju
pret. Nuk do të jetë aspak e lehtë përfundimi i një kontrate. Kudjes me
shpenzimet pasi gjendja juaj financiare do të jetë me minus për një periudhë të
shkurter kohore.

Virgjëresha

Moment i reflektimeve të thella për veten, për objektivat që
duhet të arrihen, për disa shpenzime të planifikuara për shtëpinë tuaj, për
kohën dhe mënyrat e nevojshme për të arritur rezultate konkrete. Në jetën private
do të jeni më të apasionuar dhe më sipërmarrës se zakonisht.  Do të jetoni momente të zjarrta dhe
emocionuese me partnerin tuaj ose do  të
gjendeni të përfshirë në aventura të paplanifikuara më parë.

Peshorja

Shumë Mesazhe dhe telefonata do të merrni nga miqtë
tuaj.  Ata do t’ju tërheqin në programet
e tyre të çmendura dhe qesharake të mbrëmjes. Ju kujdeseni shumë për
informacionin, përpiquni të jeni shumë të azhurnuar me teknikat e fundit, nëse
keni një aktivitet të pavarur. Sa i përket dashurisë një qetësi e madhe ju pret.

Akrepi

Hëna në Luan ju bën nervozë. Ju mund të keni të bëni me një
ftesë që dëshironi ta refuzoni, por rrethanat nuk e lejojnë atë! Mos supozoni
se të tjerët do të përshtaten me nevojat tuaja ju duhet t’ja dilni mbanë vetë. Ndjenjat
janë të forta, nëse jeni në një lidhje apo jo nuk ka rëndësi ajo çfarë dëshironi
sot është  risia.

Shigjetari

Ideja për një udhëtim është e mjaftueshme për të mobilizuar
imagjinatën tuaj dhe për të ndërtuar një itinerar  emocionues. Nëse keni një marëdhënie të
kënaqshme me partnerin tuaj , atëhere merreni dhe atë kur të dilni me miqtë
tuaj. Një problem që prej shumë kohësh po ju mundon do të zgjidhet. Mundësitë
për tu takuar dhe argëtuar shumëfishohen dhe ju çojnë në mjedise të reja.

Bricjapi

Rendi i ditës është vetëm një . Ju nuk mund dhe nuk
dëshironi të jeni sipërfaqësorë, madje edhe në gjërat më të thjeshta ose më të
parëndësishme. Dhe keni absolutisht të drejtë, faktet do ta vërtetojnë atë!
Energjia është e mirë, por jo e pashkatërrueshme, kështu që është e drejtë të
bëni një pushim dhe ndoshta edhe disa ditë pushimi do të ishin perfekte. Duhet
të tregoni një kujdes për fizikun tuaj, pa gluten, pa produkte qumështi, pa
mish të kuq.

Ujori

Hëna përballë shenjës tuaj do të theksojë çështjet e
zemrës.  Nëse nuk keni angazhime
specifike është më mirë të vendosnitë dilni me shoqërinë tuaj.  Zgjimi me një migren do të jetë si pasojë e qëndrimit
deri vonë natën e kaluar. Qetësohuni dhe mos i merrni gjërat me stres.

Peshqit

Ditë e madhe ju pret. Ju do të keni shumë kënaqësi,
veçanërisht nëse jeni në pozitë për tu patur zili që të mos duhet t’i
përgjigjeni askujt për atë që bëni ose vendosni! Një dëshirë e madhe për të
bërë  diçka të ndaluar do t’ju vendosë në
lëvizje.  Dashuria dhe miqësia ndonjëherë
kryqëzohen dhe nuk është e lehtë të zgjidhësh problemin. Ditë fitimprurëse në
punë, për sa kohë që ju i moderoni mirë punët tuaja.