LATEST ARTICLES

Horoskopi ditor për sot, e premte 18 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e premtë 18 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Horoskopi për ditën, e enjte, 17 Shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e enjte 17 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do...

Horoskopi 16 shtator, ja parashikimi i yjeve për ju

Dashi Për sa i përket argëtimit dita e sotme nuk do të premtojë ndonjë mrekulli. Ekziston një ndjenë paqeje falë një ekulibri të fortë emocional. Atmosferë...

Horoskopi ditor për nesër, e mërkurë 16 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë 16 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Horoskopi 15 shtator, ja parashikimi i yjeve për ju

Dashi Falë Hënës  ju do të jepni më të mirën tuaj në të gjitha projektet që do të vendosni të merrni përsipër. Gjatë ditës së sotme do...

Flitej se është shtatzënë, po ku u e la barkun Elita?

Elita Rudi është njëra ndër moderatoret më të dashura e më të suksesshmë në vend. Bukuroshja kosovare është bashkëshortja e reperit Gjiko, me të cilin...

Horoskopi për ditën e hënë 14 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e hënë 14 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Horoskopi për sot, 13 Shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e dielë, 13 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

MOSHAT U-19/ Tirana thyhet mes tensionit, një penallti shkakton kaos në Shënkoll. Ja rezultatet dhe verdiktet

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti në fundjavë ndeshjet e javës së 17-të, “Panorama Sport”, ju sjell skedat e ndeshjeve të zhvilluara në të dyja...

Der ehemalige Inter-Spieler Rekoba “verrät” das Zika-Team: Lautaro, geht nach Barcelona!

Lautaro Martinez 'negativer Auftritt im italienischen Pokal-Halbfinale gegen Napoli hat nichts weiter getan, als die Marktgerüchte über seine Zukunft zu verstärken. Jemand schreibt der...

Most Popular

Horoskopi ditor për nesër, e shtunë 26 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 26 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Keni mungesë hekuri në organizëm, këto ushqime e posedojnë atë

Ushqimet që hamë influencojnë ndjeshëm hekurin që trupi arrin të përthithë për të plotësuar nevojat e tij. Doza e rekomanduar ditore e hekurit është 7–18 mg për...

Horoskopi ditor për nesër, e premte 25 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e premte 25 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

E tmerrshme: Gjendet një mi gjigant në Meksikë

Një “krijesë” misterioze u nxor nga kanalizimet pas një periudhe shiu masiv në Mexico City. “Miu gjigant” ishte pjesë e 22 ton mbeturinave të tërhequra...

Recent Comments