Gazeta Aktuale

17830 POSTS0 COMMENTS

Tre shenjat e HOROSKOPIT që kanë intuitë më të fortë

Shenjat tona zbulojnë shumë gjëra për ne. Shumë prej tyre janë fshehura brenda nesh. Në këtë artikull, ne do të flasim për tre shenjat...

Njihuni me shenjat e zodiakut që kapërcejnë çdo vështirësi

Ka nga ata njerëz që nuk lejojnë kurrë të goditen nga një pengesë dhe gjithmonë e dinë se cila është mënyra më e mirë...

Horoskopi javor nga astrologu i njohur Paolo Fox, zbuloni ç’kanë parashikuar yjet për datat 4-10 maj

Dashi: Muaji maj premton surpriza të shumta për të lindurit e kësaj shenje. Do të jeni të favorizuar nga Saturni, Venusi dhe Marsi. Përgatituni...

Do te merrni nje propozim qe e keni pritur/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje

Natyra luftarake e Dashit ne kundershtim me tendencen e rregullimit te marredhenieve te Peshores. Asteroidi Juno 3 tregon nevojen per te kundershtuar pabarazine ne nje...

Horoskopi Javor 4 Maj – 10 Maj 2020

Dashi 21 Mars – 19 Prill Fillimi i javës do të jetë shumë produktiv. Të hënën (4 maj), në fakt, do të keni disa projekte për...

Ja si e përjetojnë shenjat e horoskopit karantinën

Dashi Dashi është një shenjë mjaft liberale, e pavarur dhe mbi lëvizshme. Kërkon vazhdimisht aksion, lëvizjen dhe aventurat. Gjithashtu, shquhet për egoizmin e tij dhe...

Zgjidh Hënën tënde të preferuar dhe zbulo më shumë për të ardhmen që të pret!

Hëna ka një ndikim të madh në jetën tonë dhe shenjat e horoskopit janë të lidhura ngushtë me të. Në faza të ndryshme, ajo...

Duhet te prisni deri ne 11 Maj/ Astrologu i famshem Paolo Fox paralajmeron kete shenje

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje....

Do ju zgjidhen problemet qe ju mundojne/ Astrologu i famshem Paolo Fox paralajmeron kete shenje

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Në...

Zbuloni çfarë tregon forma e ballit për personalitetin tuaj

Aftësia për të lexuar përmes fytyrës së një personi ose fizionomisë është një teknikë tërheqëse dhe një art i lashtë, i cili ju lejon...

TOP AUTHORS

17830 POSTS0 COMMENTS
12164 POSTS0 COMMENTS
0 POSTS0 COMMENTS

Most Read

MOSHAT U-19/ Tirana thyhet mes tensionit, një penallti shkakton kaos në Shënkoll. Ja rezultatet dhe verdiktet

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti në fundjavë ndeshjet e javës së 17-të, “Panorama Sport”, ju sjell skedat e ndeshjeve të zhvilluara në të dyja...

Ish-interisti Rekoba “tradhton” zikaltërit: Lautaro, shko te Barcelona!

Paraqitja negative e Lautaro Martinezit në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë kundër Napolit nuk ka bërë gjë tjetër veçse ka shtuar zërat e merkatos...

E dhimbshme/ Po lufton me sëmundjen e rëndë, klubi belg i rinovon kontratën portierit

Gjesti i klubit belg të Cercle Bryzh, është duke bërë xhiron e mediave Europiane. Drejtuesit vendosën t’i rinovuar kontratën portierit Migel Van Dame, i...

EKSKLUZIVE/ Skënder Gega trajner i lirë, vendosi të prishë kontratën me klubin jordanez sepse…

Skënder Gega nuk do të jetë më trajner i skuadrës jordaneze Al Faisaili. Gazeta “Panorama Sport” ka mësuar edhe arsyet e prishjes së marrëveshjes...