Gazeta Aktuale

17830 POSTS0 COMMENTS

Bëhuni gati për një muaj plot buzëqeshje dhe emocione, ja ç’ka parashikuar Paolo Fox për muajin maj

DASHI: Vazhdon vala e interesimit në shenjën tuaj, që duhet shfrytëzuar, sepse këtë vit, nga prilli dhe qershori vendoset e ardhmja juaj. Kjo do...

Këto janë shenjat më me fat të horoskopit për muajin maj sipas Meri Shehut

Renditja e shenjave më me fat për muajin Maj, sipas Meri Shehut, është si më poshtë: 12-Dashi Do ta vuajnë procesin e rikthimit mbrapa të disa...

Horoskopi mujor për muajin maj 2020

Dashi21 Mars – 19 Prill Ethet e kabinës do t’ju godasin më shumë se shumica e këtij muaji, Dashi; gjithçka falë planetit tuaj qeverisës që...

Shenjat e zodiakut që kanë tendencë të jenë miq me ish-ët e tyre

Zbuloni cilat janë shenjat e zodiakut që priren të qëndrojnë miq me ish partnerët e tyre: Binjakët Për shkak të fleksibilitetit dhe kuriozitetit të tyre, ata...

Femrat më të veçanta të botës janë lindur në këtë shenjë horoskopi

I njihni ato femra të cilat veçohen nga masa dhe tërheqin vëmendjen kudo që shfaqen? Femrat e lindura në këtë shenjë zakonisht janë shumë aktive,...

Mesazhi ngushëllues që do t’ju qetësojë tani zemrën, sipas shenjës suaj të zodiakut

KENI NEVOJË PËR NJË MESAZH QË SJELL ENERGJI TË MIRË NË JETËN TUAJ DHE JU BËN TË BESONI SE PO VJEN NJË E NESËRME...

Paolo Fox paralajmëron këtë shenjë: Do të merrni një telefonatë të rëndesishme

Dashi Do të ndiheni shumë të lodhur gjatë kësaj dite, ndaj mundohuni që të gjeni kohë për të pushuar. Sfera sentimentale mund të sjellë shqetësime...

Maji do të sjellë ndryshime për këto shenja të zodiakut…

MUAJI MAJ, I CILI VJEN PËR PAK DITË, DO TË BEKOJË KËTO TRE SHENJA ME MUNDËSI TË MËDHA, DUKE SJELLË NJË NDRYSHIM NË HISTORINË...

Nje person do ju zhgënjeje/ Astrologu i famshem Paolo Fox paralajmëron këtë shenjë

Njihuni me parashikimin e yjeve për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një...

Horoskopi Javor me datë 27 Prilll deri më 3 Maj 2020

Dashi 21 Mars – 19 Prill Dashuria: Mjedisi sentimental i jetës tuaj duket se është e vetmja gjë e sigurt për ju për momentin. Në fakt,...

TOP AUTHORS

17830 POSTS0 COMMENTS
12164 POSTS0 COMMENTS
0 POSTS0 COMMENTS

Most Read

MOSHAT U-19/ Tirana thyhet mes tensionit, një penallti shkakton kaos në Shënkoll. Ja rezultatet dhe verdiktet

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti në fundjavë ndeshjet e javës së 17-të, “Panorama Sport”, ju sjell skedat e ndeshjeve të zhvilluara në të dyja...

Ish-interisti Rekoba “tradhton” zikaltërit: Lautaro, shko te Barcelona!

Paraqitja negative e Lautaro Martinezit në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë kundër Napolit nuk ka bërë gjë tjetër veçse ka shtuar zërat e merkatos...

E dhimbshme/ Po lufton me sëmundjen e rëndë, klubi belg i rinovon kontratën portierit

Gjesti i klubit belg të Cercle Bryzh, është duke bërë xhiron e mediave Europiane. Drejtuesit vendosën t’i rinovuar kontratën portierit Migel Van Dame, i...

EKSKLUZIVE/ Skënder Gega trajner i lirë, vendosi të prishë kontratën me klubin jordanez sepse…

Skënder Gega nuk do të jetë më trajner i skuadrës jordaneze Al Faisaili. Gazeta “Panorama Sport” ka mësuar edhe arsyet e prishjes së marrëveshjes...