Wednesday, December 19, 2018
Home Authors Posts by GazetaAktuale

GazetaAktuale

320 POSTS 0 COMMENTS

MOST COMMENTED

Tifozët e Partizanit të Beogradit sulmojnë gjyqtarin anësor, shikoni pamjet

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në superligën serbe. E gjithë situata ndodhi në ndeshjen mes FK Partizan dhe Macva Sabac, shkruan lajmi.net. Kjo ndeshje përfundoi...

HOT NEWS